Nabídka práce > ADMINISTRATIVA s AJ | OBCHOD| JIHLAVSKO | AŽ 40 000 KČ

ADMINISTRATIVA s AJ | OBCHOD| JIHLAVSKO | AŽ 40 000 KČ

Náplň práce

Velice dobrá angličtina, kterou využiješ každý den!
Komunikace se zákazníky a partnery - denně!
Marketingová činnost!
Podpora obchodního týmu!

Zní to pro TEBE LÁKAVĚ? ČEKÁME NA TVŮJ ŽIVOTOPIS.

Tvoje náplň práce bude:
- denní komunikace se zákazníky a obchodními partnery
- podpora zahraničního obchodního týmu
- příjem objednávek, jejich zpracování, vedení příslušné dokumentace
- zajištění přepravy zásilek, administrativní úkony spojené se clem
- ostatní dle pokynů nadřízených

Požadavky

- SŠ vzdělání
- AJ na úrovni pro denní komunikaci, druhý jazyk VÝHODA
- zkušenosti v administrativě nebo přímo jako referent obchodního oddělení / zákaznického servisu JSOU VÍTÁNY
- komunikativní osobnost, příjemné vystupování
- dobrá znalost MS Office
- základy pro práci s ERP a CRM systémy
- pečlivost, samostatnost, chuť učit se novým věcem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijko - příspěvek na stravování - ostatní odměny a bonusy (životní jubilea, apod.) - odborné a jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Jihlava