Nabídka práce > Telefundraiser/ka

Telefundraiser/ka

Náplň práce

● Telefonický kontakt s potenciálními dárci (vlastní databáze kontaktů)
● Budování vztahů s dárci a podporovateli a péči o ně
● Zaznamenávání telefonátů v PC

Požadavky

● Nebojíš se telefonovat
● Zkušenosti s komunikací, ideálně na podobné pozici
● Příjemný mluvený projev bez vad řeči
● Schopnost překonávat překážky a dokončovat úkoly
● Tah na branku
● Nenechat se odradit případným neúspěchem
● Uživatelskou znalost práce na pc. (práce s tabulkami a databází kontaktů)
● Pozitivní postoj k charitativní činnosti a dárcovství
● Empatický přístup k lidem
● Proaktivitu a inovativnost
● Zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

● Smysluplnou práci v týmu lidí, kterým záleží na lidech
● Pracovní poměr v rozsahu 0,5 úvazku
● Flexibilitu pracovní doby a po zapracování home office, pouze s občasným dojezdem do kanceláře v centru Prahy
● Možnost osobního i profesního rozvoje v prostředí nejstarší dobročinné organizace se stoletou tradicí v České republice
● Příspěvek na stravování, home office

Nástup 9/2024

Další informace

Caritas Česká republika (CCR) je nevládní nezisková organizace s terénními aktivitami ve 27 zemích (Evropa, Asie, Blízký východ a Afrika) a rozsáhlým programem sociálních služeb v České republice, který pomáhá více než 100 000 klientů. CCR je členem mezinárodní sítě Caritas Internationalis a spolupracuje s řadou mezinárodních i místních partnerů. Kromě toho je to organizace plná lidí s potenciálem a zájmem pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují.
Je i pro Tebe důležité, abychom žili ve společnosti, ve které si lidé pomáhají? Baví Tě komunikovat s lidmi? Pokud Tvá odpověď zní ano, pak jsi možná člověkem, kterého právě hledáme!
V rámci telefonického získávání pravidelných dárců Charity ČR budeš budovat přátelské vztahy. Každý člověk je originál a stejně tak i rozhovor s ním. Zapomeň na standardní scénáře - cílem je pochopit člověka a jeho hodnoty, být v partnerském dialogu a vytvářet s ním během telefonování mezilidský vztah. Právě taková příjemná a inspirativní povídání o lidech v těžkých životních situacích a o potřebě jim pomáhat velmi často vedou k pravidelnému dárcovství… a to bude Tvá práce.

Informace o pozici

  • Charita Česká Republika
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Služby, Telekomunikace, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Maminky na MD/RD, důchodce, studenty