Nabídka práce > VEDOUCÍ CALL CENTRA

VEDOUCÍ CALL CENTRA

Náplň práce

- Proškolování nových kolegů
- vedení 11 podřízených (sledování KPI, organizace jejich akivit, delegace, podpora při plnění cílů)
- optimalizace procesů, implementace inovativních postupů
- průběžný mentoring stávajících členů
- obchodní administrativa, cenové nabídky
- účast na veletrzích, obchodních setkání se zákazníky

Požadavky

alespoň 2 roky praxe na vedoucí pozici (zákaznický servis, call centrum, obchod atp.)
Administrativní a organizační dovednosti.
Schopnost školit a mentorovat kolegy a nováčky, podporovat jejich profesionální růst a rozvoj.
Rozumět prozákaznickému přístupu.
Znalost obchodní komunikace je výhodou.
Inovativní přístup, samostatnost a otevřenost.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavé platové ohodnocení - práce v prosperující společnosti, přátelské prostředí - řada zaměstnaneckých benefitů - stravenky - Teambuildingové aktivity
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem