Nabídka práce > INTERNÍ ŠKOLITEL | SALES

INTERNÍ ŠKOLITEL | SALES

Náplň práce

- školení nových zaměstnanců (zaučování je do pracovního procesu dané pozice, představení interního systému)
- Proškolování stávajícíh zaměstnanců (ve spojení s vedoucím pracovníkem při vyhodnocování potřeb)
- Prostor pro nové přístupy, nápady
- podpora sales týmu
- příprava školících materiálů

Požadavky

- praxe spojená s rozvojem dovedností týmu (proškolováním), pokud v obchodu/zákaznickém servisu/call centru, tak velkou výhodou
- výbornou znalost AJ (mezinárodní společnost, přesah do zahraničních trhů)
- dynamická osobnost, inovativní přístup, dobré komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavé platové ohodnocení - práce v prosperující společnosti - řada zaměstnaneckých benefitů - stravenky atd.
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem