Nabídka práce > VEDOUCÍ PROGRAMÁTOR CNC | JABLONEC NAD NISOU

VEDOUCÍ PROGRAMÁTOR CNC | JABLONEC NAD NISOU

Náplň práce

Umíš programovat CNC stroje? Máš praxi ve firmě MIMO automotive nebo v menší společnosti? Upravíš si výkres v AutoCADu? Máš zkušenosti s vedením lidí? Potom zareaguj posláním svého životopisu na novou pozici:

VEDOUCÍ PROGRAMÁTOR CNC

Náplň práce:

* programování a obsluha CNC strojů značky Trumph
* tvorba provozní a technické dokumentace CNC
* zjišťování příčin nejakostní výroby a spolupráce na jejich odstraňování
* zaškolování nových operátorů
* vedení týmu o 5-6 lidech

Požadavky

Co od Tebe očekáváme?

* praxi na obdobné pozici ve firmě MIMO automotive či menší společnosti
* zkušenosti s vedením týmu
* Aj min.B1
* znalost technologie TRUMPF / TRUMATIC velkou výhodou
* využiješ kreslení v AutoCADu / Inventoru
* budeš si sám řídit pracovní tempo a zodpovídat za konečný výrobek

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - práce se špičkovými technologiemi - kurzy angličtiny - obědy na pracovišti - dobré platové ohodnocení a další profesní růst
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou