Nabídka práce > Specialista na komplexní majetkové poradenství

Specialista na komplexní majetkové poradenství

Náplň práce

Hledáme kolegu a/nebo externí spolupracovníky - specialisty na komplexní majetkové poradenství

Naše práce a možnosti zajímavých příjmů jsou vhodné prakticky pro každého. Rozdíly jsou pouze v intenzitě zapojení, některých individuálních předpokladech a troše štěstí (které je potřeba všude). Přijď si o tom promluvit přímo s námi.

Firem ve finančním poradenství je hodně. Kvalitních skupin (a to i v rámci 1 firmy) je poměrně málo. Vždy záleží hlavně na tom, kdo skupinu vede, jaké má zkušenosti a jaký má přístup k vedení svého týmu (skupiny). Naše poradenská kancelář si zakládá na férovém a kamarádském přístupu. Vedoucí naší skupiny má ve financích více než dvacetiletou praxi. I když se někdy po čase ukáže, že pro někoho není naše práce nejvhodnější jako jeho hlavní pracovní činnost, prostor pro nějakou formu spolupráce je prakticky vždy.

Proč se s námi sejít?

- uvažuješ-li vážně o kariéře v oblasti financí či realit (již jsi v oboru pracoval, nebo v něm pracuješ a nejsi úplně spokojen, nebo o tom mnoho nevíš a rád by ses dozvěděl, jak to v reálu chodí)

- o kariéře v oblasti financí či realit uvažuješ spíše jako o potenciálním možném přivýdělku, přičemž když by to šlo dobře, mohl bys do toho jít naplno (anebo zůstat tzv. tipařem, který má pravidelný slušný příjem ze svých doporučení = minimum vlastní práce)

- o kariéře v oblasti financí vůbec neuvažuješ, ale uvítal bys možnosti individuálních výhod pro sebe, rodinu, kamarády (např. levnější a/nebo dobře nastavené některé finanční produkty, jako jsou pojistky, daňová zvýhodnění, životní zabezpečení, hypotéky, investice,...)

V čem se lišíme od ostatních firem z oboru?

U nás patří Vaši klienti opravdu jen Vám! Kdybyste se kdykoli v budoucnu rozhodli, že chcete odejít někam jinam, své klienty si berete s sebou! V případě ukončení kariéry můžete svůj klientský kmen předat, nebo máte garantovaný jeho odkup.

Pokud Tě naše nabídka zaujala, pošli nám několik vět o sobě, co od schůzky a možné spolupráce očekáváš a svůj životopis (včetně telefonického kontaktu) na email: kariera4fin@seznam.cz. My se Ti ozveme do cca 14 dní a domluvíme se na osobní schůzce.

Poučení v rámci GDPR

Odpovědí na tento inzerát udělujete souhlas spol. 4fin Group, a.s., IČO: 07915250 (dále jen „Správci“), aby ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a zákona č. 480/2004 Sb. o šíření obchodních sdělení zpracovávala osobní údaje obsažené ve Vašem životopise i v případných dalších osobních materiálech (dále je „Osobní údaje“). Souhlasíte, aby Vaše Osobní údaje byly interně zpracovávány po dobu nezbytně nutnou k navázání spolupráce. Souhlasíte, aby i poté byly Vaše Osobní údaje v rozsahu nezbytně nutném uchovány v archivu Správce. Berete na vědomí, že můžete od Správce požadovat přístup k Vašim Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, rovněž můžete uplatnit právo na přenositelnost údajů. Berete na vědomí, že můžete kdykoli tento Váš souhlas odvolat a požádat o vyjmutí svých Osobních údajů ze systému, případně archivu Správce a skartování, případně navrácení veškerých písemných osobních materiálů. Berete na vědomí, že údaje nejste povinni poskytnout.

Další informace

První kontakt emailem

Informace o pozici

  • 4fin Better together, a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Podnikatelské příležitosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Brno