Nabídka práce > Promotér/ka

Promotér/ka

Náplň práce

Promotér/ka na promu (Alza Bratislava) bude promovat Notebooky HP, tiskárny a HP příslušenství. Promotér/ka bude mít za úkol starat se o vystavené produkty společnosti HP Inc. a pomáhat zákazníkům řešit jejich dotazy.

Požadavky

Kandidáta, který je komunikativní, má kladný vztah k technologiím a IT a je ochoten se pravidelně vzdělávat.

Nabízíme

Zajímavou, flexibilní, externí spolupráci, pravidelné školení, korektní jednání a včasné vyplácení mzdy.
Pracovní doba podle domluvy, možné i různé varianty od 11:00 do 17:00, od 10:00 do 16:00, nebo od 12:00 do 18:00. Ideálně několik dní za sebou, ale není podmínkou pracovat každý den. Jedná se o dlouhodobou brigádu nejen přes prázdniny.

Informace o pozici

  • Eventuality s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 7,5 EUR
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Absolventy, OSVČ
  • Místo pracoviště: Bratislava