Nabídka práce > Pracovník správy areálu

Pracovník správy areálu

Náplň práce

• Práce na úseku vrátný a správa areálu
• Veškerá údržba budov, zeleně a vnitřních prostor firmy
• Obsluha vrátnice

Požadavky

• Manuální zručnost
• Spolehlivost
• Preferujeme šikovného řemeslníka - malíř, zedník, elektrikář, instalatér, zámečník apod. ale není podmínkou
• Samostatnost

Nabízíme

• Práci na hlavní pracovní poměr, brigádu nebo zkrácený úvazek
• Nástupní plat 115 – 120 Kč/ hod podle praxe a schopností
• Prémiové ohodnocení navíc k základní mzdě dle dosažených výsledků
• Firemní benefity a příspěvky:
o na dopravu - 100 Kč/ km/ měsíc (dojezdová vzdálenost z místa bydliště)
o na stravování - 150 Kč/ den
o poukaz na libovolné kurzy až 5 000 Kč/ rok
o sick days – 3 dny v roce
o sleva 20 % na nákup produktů bio Farmy Beckov a Ovocňák s.r.o.

Další informace

Nástup možný ihned.
Místo výkonu práce: Rudice, okr. Uh. Hradiště

Informace o pozici

  • TOKO AGRI a.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 115 - 120 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: příspěvek na dopravu, na stravování, sick-days,
  • Vhodné pro: důchodce, osoby s výsluhou,
  • Místo pracoviště: 68732 Rudice 36