Nabídka práce > PŘÍPRAVÁŘ STAVEB/ROZPOČTÁŘ

PŘÍPRAVÁŘ STAVEB/ROZPOČTÁŘ

Náplň práce

Máš zrovna po škole a nebo už nějakou dobu působíš v pozemním stavitelství?

V tom případě jsi se dostal na jedinečnou příležitost!

Máš možnost pracovat pro společnost působící přes 20let. na trhu ve svém oboru.
Čeká tě moderní zázemí společnosti a také skvělá firemní kultura!

Co bude tvá náplň práce:

- Odpovědnost za přípravu podkladů a materiálů pro stavební projekty
- Tvorba objednávek materiálů, organizace dodávek
- Kontrola technické specifikace a spolupráce s projektovým týmem
- Orientace v projektové dokumentaci
- Práce na PC pro příslušnou administrativu

Budu se těšit na Vaše CV!

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavitelství
- Nadšení pro obor
- Organizační a komunikační schopnosti
- Příjemné a profesionální vystupování
- Řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 4 týdny dovolené - Nadstandardní mzda - Bonusová složka - Moderní zázemí společnosti - Služební PC, mobil - Zaškolení v oblasti atypických staveb - Spolupráce s významnými architekty a klienty na privátních projektech
  • Místo pracoviště: Kolín