Nabídka práce > SPECIALISTA VÝVOJE - ELEKTRO

SPECIALISTA VÝVOJE - ELEKTRO

Náplň práce

Máš vyhlášku? Umíš se dorozumět anglicky? Pak neváhej a pošli mi svůj životopis!

Na pozici SPECIALISTA VÝVOJE - ELEKTRO budeš mít na starost:

- Návrhy silnoproudých elektroinstalací
- Schémata a instalace pro ventilační a klimatizační jednotky
- Tvorba technické dokumentace
- Schémata, BOM, Specifikace, Manuály
- Technická podpora zákazníků
- Posuzování reklamací
- Práce v mezinárodním týmu, spolupráce se zkušebnami v ČR i v zahraničí

Požadavky

- Vysokoškolské/středoškolské vzdělání elektro
- „Vyhláška 50“ NV 194/2022 min. §5
- Znalost anglického jazyka – min. úroveň B1 slovem i písmem
- Výhodou znalost z oblasti měření a regulace
- Výhodou programování PLC
- Výhodou znalosti v oblasti topení, ventilace a klimatizace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - bonusy - vánoční odměna - příspěvek na dovolenou - 25 dnů dovolené - klouzavá pracovní doba - dotované stravování
  • Místo pracoviště: Liberec