Nabídka práce > VÝROBNÍ KALKULANT/KA

VÝROBNÍ KALKULANT/KA

Náplň práce

Do technicky zaměřené společnosti hledáme kalkulanta/ku, které/mu není cizí výkresová dokumentace.

Přidej se k nám!

Náplň práce:
- zajišťování podkladů pro cenové nabídky
- zpracovávání výrobních nákladových kalkulací
- kontrola a správa nákladových dat v systému
- snižování nákladů
- být součástí vzorkovacího procesu
- vytváření výrobních předpisů a návodek
- komunikace s dodavateli
- vytváření technické dokumentace dle požadavků zákazníka
- komunikace napříč odděleními

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti s cenotvorbou, naceňováním ve výrobní společnosti
- praxe s výkresovou dokumentací (AutoCAD)
- AJ na úrovni B1 pro interní komunikaci
- velmi dobré znalost MS Office
- samostatnost a pečlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnu dovolené - příspěvek na dopravu - flexibilní pracovní doba - možnost Multisport karty - příspěvek na stravování - jazykové/odborné vzdělávání - stabilní zázemí a přátelský kolektiv
  • Místo pracoviště: Blansko