Nabídka práce > Účetní se znalostí německého GAAP |NJ|

Účetní se znalostí německého GAAP |NJ|

Náplň práce

Pozice: Účetní se znalostí německého GAAP |NJ|, praxe nutná.

Společnost nadnárodní, se sídlem v blízkosti centra.

Podmínky: HPP na dobu neurčitou, nástup možný IHNED.

Možnost osobnostního růstu do budoucna.

Tvá pracovní náplň bude probíhat v německém a českém jazyce, a bude se primárně jednat o:

o Správu účetních záznamů pro dvě firmy v souladu s německými účetními a daňovými předpisy
o Přípravu DPH přiznání a intrastatu
o Kontrolu, účtování a administraci účetních dokladů – německý GAAP
o Provádění kontroly a účtování všech příchozích a odchozích účetních dokladů
o Správu bankovních transakcí, včetně zadávání platebních příkazů, kontroly a párování plateb a účtování hotovostních transakcí
o Provádění pravidelných měsíčních kontrol ve finančním účetnictví.

Požadavky

o SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření
o praxe na obdobné pozici z německé společnosti, min. 3 roky - zkušenosti s německými účetními standardy
o němčina na pokročilé úrovni / schopnost komunikace
o uživatelskou znalost MS Office a schopnost pracovat samostatně
o proaktivita a schopnost zodpovědného přístupu k práci.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 65000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Tě čeká když úspěšně projdeš výběrovým řízením? o Získáš skvělou kariérní příležitost pracovat v úspěšné nadnárodní společnosti o Dostaneš nadstandardní finanční ohodnocení a možnost růstu o Čeká tě příjemné a přátelské prostředí v moderních kanc
  • Místo pracoviště: Praha