Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK | KOMPONENTY PRO ŽELEZNICI

ELEKTROMECHANIK | KOMPONENTY PRO ŽELEZNICI

Náplň práce

Pro začínající elektromechaniky s vyhláškou je tu zajímavá příležitost ve švýcarské společnosti, zaměřující se na komponenty v oblasti žel. dopravy.

Na pozici Vás čeká:
- kontrola a příprava trakčních měníren pro test
- kontrola komponentů a el. zapojení dle dokumentace
- řešení problematických částí výrobní dokumentace
- správa opatření ohledně náprav a prevence
- spolupráce při optimalizaci a snížení chybovosti procesů

Požadavky

- SŠ elektrotechnické vzdělání
- alespoň jeden rok praxe na podobné pozici
- vyhláška 50
- znalost MS Office
- VÝHODOU: angličtina

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. mzda - Bonus 15 % - Příspěvek na penzijní připojištění - Další vzdělávaní - Příspěvek na dopravu - Firemní akce
  • Místo pracoviště: Praha