Nabídka práce > BUSINESS TRIP REFERENT | Vyúčtování prac. cest

BUSINESS TRIP REFERENT | Vyúčtování prac. cest

Náplň práce

Máš zkušenosti v administrativě spojené s účetnictvím nebo finanční agendou? Baví tě komunikace a pečlivost je tvá silná stránka? Rád/a používáš angličtinu a ovládáš ji v psané i mluvené podobě?

Hledáme referenta/tku pro administraci a vyúčtování pracovních cest zaměstnanců!

Čeká tě:
- Podpora kolegů v organizaci, plánování a vyplňování pracovních cest
- Vyúčtování pracovních cest, shromažďování veškerých dokumentů k archivaci, kontrola
- Práce v interním systému SAP
- Komunikace se zaměstnanci a s účetním oddělením

Zajímá tě o pozici více? Zašli svůj životopis!

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Zkušenost v oblasti financí/účetnictví nebo daní - např. na asistentské pozici
- MS Office – běžná uživatelská znalost
- Znalost SAP výhodou
- Komunikativní znalost AJ (B2)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Možnost práce z domova - Sick days - Stravenkový paušál - Karta Multisport - Penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Praha