Nabídka práce > VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR | NON AUTOMOTIVE

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR | NON AUTOMOTIVE

Náplň práce

Máte praxi s vývojem lisovacích nástrojů nebo jednoúčelných strojů? Solidworks je Váš denní chléb? Pak o Vás chceme vědět!

Jako vývojový konstruktér budete mít na starosti:
- Vývoj a konstrukce lisovacích nástrojů, strojů, montážních zařízení a výrobků
- Budete mít na starosti vlastní projekt
- Budete spolupracovat s výrobou a nástrojárnou
- Práce v Solidworks
- Výjezdy 2x za měsíc včetně zahraničních

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického směru
- Praxe na obdobné pozici
- Zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů nebo lisovacích nástrojů
- Spolehlivost
- Znalost Solidworks nebo program na stejném principu
- Znalost cizích jazyků výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonusy za projekty - Věrnostní odměny - 25 dní dovolené - dotované stravování - příspěvek na penzijní připojištění - kurzy AJ i NJ
  • Místo pracoviště: Děčín