Nabídka práce > Lektor výukového programu pro děti

Lektor výukového programu pro děti

Náplň práce

Co vás čeká?
-Inspirativní práce s dětmi: Budete jezdit po školách a vést interaktivní a zábavné lekce, které dětem ukážou, jak žít zdravěji a jak chránit životní prostředí.
-Moderní výukové materiály: Naše digitální výukové moduly a pracovní listy jsou navrženy tak, aby zaujaly žáky od prvního okamžiku. K dispozici budete mít také podrobné manuály, které vám usnadní přípravu a realizaci hodin.
-Podpora a rozvoj: Spolupracovat budete s týmem odborníků a získáte možnost neustále se vzdělávat a rozvíjet své dovednosti.
-Jak vypadá práce lektora se můžete podívat tady: https://youtu.be/5bYtdLz_h3k?feature=shared

Požadavky

Co očekáváme?
-Pozitivní přístup a nadšení pro zdravý životní styl: Jste motivováni inspirovat děti k lepším stravovacím návykům a lásce k pohybu.
-Znalosti ohledně environmentální výchovy: Máte povědomí o ekologických tématech a jste schopni je předat dětem.
-Komunikativnost a schopnost zaujmout: Máte skvělé prezentační dovednosti a umíte zaujmout i ty nejmladší posluchače.
-Spolehlivost a flexibilita: Jste schopni přizpůsobit se různým prostředím a potřebám škol a dodržovat stanovené termíny.
-Týmovost: Rádi pracujete v týmu a jste schopni spolupracovat s ostatními lektory a pedagogy.
-Příjemné vystupování: Máte vstřícný a profesionální přístup k dětem i dospělým.
-Zkušenosti s lektorováním: Máte předchozí praxi jako lektor, což je velkou výhodou.
-Pedagogická praxe: Pedagogické vzdělání nebo zkušenosti jsou výhodou.
-Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič.
-Studium VŠ pedagogického nebo environmentálního oboru jsou také plusové body..
-Základní digitální dovednosti a práce s MS Excel a Word.

Nabízíme

-Smysluplnou práci: Budete součástí programu, který má reálný dopad na zdraví a životní styl tisíců dětí po celé České republice.
-Skvělé pracovní podmínky: Veškeré potřebné materiály a podporu dostanete od nás. Lekce jsou navíc pro školy zdarma, což zvyšuje váš přístup k širšímu okruhu dětí.
-Možnost osobního růstu: Neustálé vzdělávání a rozvoj ve spolupráci s odborníky z oblasti výživy, pedagogiky a environmentální výchovy.
-Možnost výběru termínů, kdy chcete pracovat (v období září-prosinec 2024). Jde o cca 30-50 přednášek na základních školách převážně v lokalitě Praha.
-Možnost dlouhodobé spolupráce - program na školách působí devět let.
-Platové ohodnocení 500 Kč/lektorská aktivita (45 min) + příplatek za čas strávený na cestě.

Další informace

Máte vášeň pro zdravý životní styl, baví vás environmentální téma a záleží vám na budoucnosti naší planety? Rádi pracujete s dětmi a předáváte jim své znalosti? Pokud ano, máme pro vás skvělou příležitost stát se lektorem v programu Nestlé pro zdraví dětí! Podívejte se na náš web a sociální sítě: https://www.nestleprozdravideti.cz/

Informace o pozici

  • ResponsiVibe s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: 500 Kč/výuková lekce (45 min)
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Vzdělávání, supervize, bonusy za plnění plánu.
  • Vhodné pro: Studenty VŠ
  • Místo pracoviště: Praha