Nabídka práce > OBCHODNÍ REFERENT | AJ + NJ

OBCHODNÍ REFERENT | AJ + NJ

Náplň práce

V naší mezinárodní společnosti rozšiřujeme náš tým o Obchodního referenta. Všechno Tě naučíme, zásadní pro nás je, abys byl/a machr přes jazyky. Bez němčiny a angličtiny se u nás neobejdeš.

V rámci náplně práce budeš:

* Spravovat přepravní dokumenty - jedná se o oblast Severní Ameriky
* Pracovat se zálohovými platbami, akreditacemi nebo transakčními výpisy
* Řešit bankovní podklady pro přepravu
* Pracovat v úzkém kontaktu s dalšími odděleními společnosti

Pokud máš zájem, zašli nám svůj životopis!

Požadavky

* SŠ/VŠ ekonomického, obchodního směru
* NJ na velmi dobré úrovni - německý tým
* AJ na velmi dobré úrovni
* Zkušenost s přepravní dokumentací
* MS Office, výhodou SAP
* Ochota cestovat na jiné pobočky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní dobu, homeoffice * Sick days * Příspěvek na stravování * Vzdělávání
  • Místo pracoviště: Třebíč