Nabídka práce > IT ASISTENT/KA | ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK l 20-25 hod./týdně

IT ASISTENT/KA | ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK l 20-25 hod./týdně

Náplň práce

Máme tu novou výzvu! Pro moderní a dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnost, která je na českém trhu od roku 2018, hledáme IT asistenta.

Na pozici Vás čeká:

- podpora IT manažerovi
- zpracovávání vnitropodnikových dokumentů
- příprava interních směrnic pro zaměstnance
- správa objednávek a faktur souvisejících s IT
- komunikace s externími poskytovateli služeb
- školení Information Security Management

Požadavky

- SŠ vzdělání
- plynulá AJ pro komunikaci s managementem
- zkušenosti s informačními technologiemi výhodou
- znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 180 CZK do 200 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené/rok - 3 dny firemního volna/rok - stravenky 150 Kč/den - benefity na kafeterii 500 Kč/měsíc - flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Pardubice