Nabídka práce > TECHNIK LAKOVACÍ LINKY | NYMBURK

TECHNIK LAKOVACÍ LINKY | NYMBURK

Náplň práce

Hledáme zkušeného technika pro údržbu a servis lakovacích robotů a bude se podílet na zajištění špičkového provozu našich zařízení.

- Údržba a servis lakovacích robotů od B & M Surface systems GmbH
- Preventivní údržba a diagnostika závad robotů B & M s produkty značek jako Sames, Festo, Siemens, Beckhoff a další.
- Analýza provozních dat, hodnocení provozuschopnosti robotů a realizace nápravných opatření
- Práce s dokumentací: elektrotechnická, pneumatická a aplikační schémata
- Odborná školení pro zvýšení kvalifikace v lakovacím procesu

Požadavky

- Praxe v technickém odvětví údržby minimálně 3 roky
- Samostatnost, manuální zručnost, technické smýšlení, spolehlivost, zodpovědnost
- Ochota pracovat ve směnném provozu
- Řidičský průkaz skupiny B
- Schopnost práce v týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat - Obědy od 32 Kč - Protiinflační bonus až 40.000,- Kč ročně - Flexi Benefit 500,-Kč měsíčně - 5 týdnů dovolené - Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel - Letní tábor pro děti - Příspěvek na umístění dítěte v nestátním předš
  • Místo pracoviště: Nymburk