Nabídka práce > OFFICE MANAGER

OFFICE MANAGER

Náplň práce

Jste zkušený/á office manager? Hovoříte anglicky bez problémů? Máte rádi pestrou práci? Pokud máte smysl pro detail a jste samostatný ozvěte se nám!

- office management (vedení recepce, správa kancelářských prostor)
- realizování a zajištění celofiremních akcí
- komunikace s centrálou v zahraničí
- nákup kancelářských potřeb
- vyjednávání cen kancelářských potřeb a realizace tenderů
- správa vozového parku
- práce s excelem
- evidence smluv
- reporting

Požadavky

- min. ukončené bakalářské vzdělání
- angličtina na velmi dobré úrovni (písemně i ústně)
- pokročilá znalost MS Office nutností (kontingenční tabulky)
- ŘP. sk. B výhodou
- výborné organizační schopnosti
- samostatnost, komunikativnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 55000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 5 sick days - roční bonusy na základě výsledků - možnost občasné práce z domova - stravenkový paušál - flexi pasy
  • Místo pracoviště: Praha