Nabídka práce > TECHNICKÝ PRACOVNÍK - PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

TECHNICKÝ PRACOVNÍK - PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Jsme neautomotive, máme tradici, zaměstnance si hýčkáme. Absolventi u nás mají příležitost se naučit řemeslu a zkušení naopak prostor rozšířit si obzory o netradiční stroje a zařízení. Zní to na Ústí moc lákavě? :) Ozvěte se, rádi s Vámi nasdílíme více informací!

Požadavky

* elektro vyhláška - i k obnovení
* ochota pracovat na směny
* chuť pracovat
* zaměření údržba/elektro

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: o 500 Kč/měs docházkový bonus o 220 Kč/měs příspěvek na stravování o 670 Kč/měs příspěvek na PP/ŽP – po ZD o Flexi Passy o bonusy na životní/pracovní jubilea o Vánoční bonus o bonus za doporučení kolegy o akce pro zaměstnance o zvýhodněný tarif
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem