Nabídka práce > FORMAŘ | POUZE RANNÍ SMĚNY | NEAUTOMOTIVE

FORMAŘ | POUZE RANNÍ SMĚNY | NEAUTOMOTIVE

Náplň práce

Ústí nad Labem - ranní směny? Mimo automotive? Jde to! Právě hledáme nového parťáka do týmu, který se zaměřuje na výrobu forem. Co děláme?

* Umíme si poradit s obsluhou soustruhu, frézky a 3osého CNC stroje.
* Provádíme soustružení, CNC obrábění a výrobu kovových inzertů.

Požadavky

* klíčové jsou pro nás šikovné ruce - ne orazítkovaný papír
* potřebujeme dlouhodové zkušenosti s obráběním, soustružením, frézkou a CNC stroji
* musíte si umět přečíst výkresovou dokumentaci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - řádné zaškolení na pracovní pozici - odborná školení v oblasti kvality - měsíční příspěvek na sport, zdraví, kulturu - stravenkový paušál - možnost dovážených obědů - práci v malém kolektivu - firemní akce
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem