Nabídka práce > ZÁMEČNÍK | NEJSME AUTOMOTIVE | CHOMUTOVSKO

ZÁMEČNÍK | NEJSME AUTOMOTIVE | CHOMUTOVSKO

Náplň práce

Už jste unaveni z automotive a chcete na vlastní kůži zažít, jak se pracuje jinde? Máte technické vzdělání nebo praxi v technickém oboru a lokalita Chomutovska je pro Vás dojezdná? Mrkněte, co u nás děláme na pozici strojního zámečníka:

- montáž, seřizování, opravy
- preventivní údržba
- aktivní řešení problémů
- jejich analýza a prevence opakování chyb

Požadavky

- vzdělání v obor mechanik, zámečník, opravář aJ.
- NEBO adekvátní praxe v těchto oblastech
- ochota pracovat ve třísměnném provoze
- odbornost v pneumatice a hydraulice výhodou
- průkaz VZV a svářečský průkaz výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stravenky v hodnotě 140 Kč/odpracovaný den - příspěvek na penzijní spoření - 25 dní dovolené
  • Místo pracoviště: Chomutov