Nabídka práce > NÁSTROJAŘ | ATRAKTIVNÍ MZDA | VÍKEND VOLNÉ

NÁSTROJAŘ | ATRAKTIVNÍ MZDA | VÍKEND VOLNÉ

Náplň práce

Do našeho profesionálního týmu lisovny hledáme manuálně zručné parťáky, kteří se nebojí obráběcích strojů nebo provádět údržbu a drobné opravy forem na vstřikování plastů.

Požadavky

* dokončená technická studia nebo praxi (nástrojař, obráběč, zámečník)
* zkušenosti se soustruhem, frézkou či bruskou
* ochotu pracovat na tři směny

Výhodou vám bude - a určitě nám o tom řekněte - pokud máte:
* znalost vstřikovacích forem na vstřikování termoplastů
* vazačské a jeřábnické zkoušky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 38000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * základní mzda od 38.000 Kč měsíčně + osobní ohodnocení, po zkušební době přehodnocení * letní a Vánoční bonus až do výše 14.000 Kč * dotované stravování - při noční směně stravenka 100-130 Kč * příplatky za odpolední směnu 10 % a noční směnu 20 % *
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem