Nabídka práce > KOORDINÁTOR BOZP S AJ | až 50 000 Kč

KOORDINÁTOR BOZP S AJ | až 50 000 Kč

Náplň práce

Do menší automotive společnosti s nadnárodní působností hledáme kolegu/kolegyni na pozici KOORDINÁTOR BOZP.

Co budete mít na pozici na starosti?

- tvorbu a implementace předpisů v oblasti BOZP ve spolupráci s centrálou
- stanovení opatření na udržení či zlepšení pracovních podmínek zaměstnanců v souladu s právními předpisy
- spolupráci při ergonomickém hodnocení pracovišť
- hodnocení rizik
- školení zaměstnanců v oblasti BOZP
- pravidelné kontroly dodržování bezpečnostních předpisů v závodě, tvorba akčních plánů a jejich následná implementace
- interní audity BOZP a spolupráce při certifikaci ISO 45001

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- znalost AJ na komunikativní úrovni pro komunikaci s centrálou
- zkušenosti v oblasti BOZP
- uživatelská znalost MS Office
- proaktivní a samostatný přístup k práci
- ŘP skup. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - možnost homeoffice - příspěvek na penzijní připojištění - přátelské, rodinné prostředí - dotované závodní stravování
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav