Nabídka práce > Lektor/ka v jazykové škole

Lektor/ka v jazykové škole

Náplň práce

Vyučování prezenčních a online lekcí dle vlastní preference. Nabízíme skupinové, firemní, pomaturitní i individuální kurzy.

Požadavky

- Zodpovědnost, spolehlivost a komunikativnost.
- Umění daného jazyka minimálně na úrovni B2.
- Mezinárodní zkouška z cizího jazyka je velkou výhodou, nikoliv podmínkou (nabízíme možnost si zkoušku dodělat přímo u nás - se slevou!).
- Vzdělání v cizím jazyce nebo zkušenosti s výukou výhodou.

Nabízíme

- Možnost navýšení mzdy dle Vašich schopností a vzdělání.
- Možnost práce na živnostenský list.
- Flexibilní pracovní doba.
- Včasné plnění našich závazků.
- Slevy na naši nabídku kurzů.
- Motivovaní studenti.
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
- Dobrá dostupnost MHD.
- Vhodné pro absolventy, studenty, maminky na mateřské dovolené a důchodce.

Další informace

- Možnost výuky v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách (dle Vašich časových možností, vše je na domluvě).
Nejste si jistí, zda se s Vaším jazykem nacházíte na dostatečné úrovni nebo zda byste byl/a dobrým lektorem? Nebojte, spolu na to přijdeme. Alespoň zjistíte, jak jste na tom a otevřou se Vám možnosti, jak se případně zlepšit a stát se naším lektorem v budoucnu :)

Informace o pozici

  • Lingua centrum s.r.o
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina, němčina, španělština, čeština ale i další jazyky
  • Plat: 200-300/h
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: slevy na jazykové kurzy, možnost vybrat si, které kurzy chcete učit, zaškolení na míru, přátelský kolektiv, workshopy zdarma
  • Vhodné pro: absolventy, studenty, maminky na MD, všechny co hledají přivýdělek k HPP
  • Místo pracoviště: Jablonecká 648