Nabídka práce > HR SUPPORT| OLOMOUC| zkrácený úvazek 4-6 hodin

HR SUPPORT| OLOMOUC| zkrácený úvazek 4-6 hodin

Náplň práce

Máš SŠ vzdělání a již zkušenosti v oblasti HR? Orientuješ se v zákoníku práce a domluvíš se anglicky?
Tak mi dej vědět!

Náplň práce:
- HR administrativa a podpora personální manažerky
- nábor zaměstnanců - organizace výběrového řízení
- spolupráce s personálními agenturami
- onboarding/offboarding (dokumentace, předávání informací, adaptační plán, školení, zdravotní prohlídky)
- příprava podkladů pro mzdovou účetní
- práce v SAPu
- skupinové projekty - digitalizace, automatizace, on-line vzdělávání

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (ekonomika, lidské zdroje, andragogika, pedagogika)
- zkušenosti z obdobné pozice
- orientace v zákoníku práce
- znalost AJ alespoň na úrovni B2
- výborné komunikační schopnosti
- pokročilá znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - stravenkový paušál - 3 sick days - důchodový příspěvek - jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Olomouc