Nabídka práce > ELEKTRO | JEDNA SMĚNA | AŽ 45 000 KČ | I PRO ABSOLVENTY

ELEKTRO | JEDNA SMĚNA | AŽ 45 000 KČ | I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

MÁTE ELEKTROTECHNICKÉ VZDĚLÁNÍ? CHCETE JEDNU SMĚNU? A JSTE Z PELHŘIMOVSKA?

POKUD ANO, POSÍLEJTE ŽIVOTOPISY, VOLNÉ MÍSTO TU DLOUHO NEBUDE. :)

Co budete mít na starosti:
* návrhy a tvorbu elektrotechnické dokumentace
* pravidelnou údržbu elektro částí strojů
* montáž a instalace elektrických systémů pro stroje

Požadavky

* SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
* NV 194/2022 - původně vyhláška 50
* znalosti v oblasti elektro konstrukce a instalace strojů
* práce na PC

VÝHODOU:
* znalost PLC programování
* znalost programů Eplan apod.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - příspěvek na penzijní/životní pojištění - příspěvek na stravování - vzdělávací kurzy - pololetní a roční prémie - odměny za pravidelnou docházku
  • Místo pracoviště: Pelhřimov