Nabídka práce > VueJS developer - Ostrava

VueJS developer - Ostrava

Náplň práce

Zajímá tě vývoj? Chtěl/a bys pracovat pro významnou mezinárodní společnost? Chceš vyvíjet software a pracovat s moderními technologiemi?

Pokud jsi na všechny otázky odpověděl/a třikrát ano, pak je tato pozice právě pro tebe. Tak neváhej a přihlas se!

Co bude tvá denní práce:

- Vývoj softwaru v technologiích VueJS.
- Práce na front-endu.
- Práce s relačními databázemi.
- Analýza a sběr dat.
- Agilní metodika.

Požadavky

Co od tebe očekává firma:

-Zkušenosti v rozmezí od 3-5 let minimálně.
-Praxe s programováním v jazyce VueJS.
-Znalost frontendových technologií (HTML, CSS, JavaScript/TypeScript)
- Komunikativní angličtina na úrovni B2.
- Praxe s rozhraním REST API.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 50000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování * moderní jazykové kurzy * školení a profesní vzdělávání * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek na životní pojištění * odměny při významných událostech (výročí, odchody
  • Místo pracoviště: Ostrava