Nabídka práce > EKONOM | CHOTĚBOŘ

EKONOM | CHOTĚBOŘ

Náplň práce

Zajímá vás, co se skrývá za čísly? Hledáme ekonoma/ku s praxí, který/á si s angličtinou rozumí stejně dobře jako s účetními závěrkami. Pokud máte ekonomické vzdělání a touhu dělat víc než jen počítat, ozvěte se nám!

* Zodpovědnost za komunikaci se státními institucemi
* Vedení účtárny, dohled nad účetnictvím
* Cash-flow, interní směrnice, daňová přiznání
* Posuzování smluv a vyhodnocování rizik
* Zodpovědnost za administrativu exportu
* Zodpovědnost za financování obchodních případů
* Reporting řediteli, účast na poradách

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
* Min. 2 roky praxe na obdobné pozici
* AJ na úrovni B1
* MS Office
* ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Bonusy * Mobilní telefon * Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Chotěboř