Nabídka práce > STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ | až 95 000 Kč

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ | až 95 000 Kč

Náplň práce

Hledáme člověka s výbornými vyjednávajícími zkušenostmi, kterému nedělá problém komunikace v anglickém jazyce. Pokud máte zkušenosti v oblasti strategického nákupu, pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:
- řízení strategických sourcingových aktivit prostřednictvím vývoje a implementace komoditního plánu
- stanovování kritérií výběru dodavatelů
- spolupráce s dodavateli za účelem zlepšování daných parametrů (kvalita, dodávka, náklady)
- identifikace rizikových oblastí v dodavatelském řetězci a zodpovědnost za nápravná opatření
- zajištění toho, že jsou nákupy v souladu se strategiemi společnosti a že potencionální nárust nákladů je řízen prostřednictvím procesu eskalace nákladů
- zodpovědnost za krizové řízení v oblasti klíčových komodit
- monitoring dodávek dodavatelé a spojená administrativa v systému
- analýza zásob a provádění strategií na jejich snižování

Požadavky

- komunikativní znalost anglického jazyka B2+
- Výborné vyjednávací zkušenosti
- Zkušenosti ve výrobní společnosti
- Zkušenosti s řízením projektů
- Znalost nákupních postupů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 85000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - čtvrtletní bonusy - dovolená navíc - závodní dotované stravování - vzdělávací kurzy - mobilní telefon, notebook - příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění
  • Místo pracoviště: Chomutov