Nabídka práce > TECHNICKÝ DOZOR ELEKTRO | ENTRY-LEVEL

TECHNICKÝ DOZOR ELEKTRO | ENTRY-LEVEL

Náplň práce

Zajímají vás témata environmentální certifikace budov a udržitelnosti?
Máte zájem podílet se na vytváření služeb, které mají kvantifikovatelný pozitivní vliv na provoz budov, spotřebu energie, snižování uhlíkové stopy, udržitelnost životního prostředí a kvalitu života obyvatel?
Chtěli byste pracovat se skupinou stavebních a strojních inženýrů, kteří společně zkoumají a vytvářejí nová, optimální řešení ve svém oboru?

Mezi Vaše hlavní povinnosti bude patřit:
- BREEAM, LEED, WELL certifikace

- analýza životního cyklu - uhlíková stopa
- výpočty ESG a uhlíku

- spolupráce s klientem, projektantem a generálním dodavatelem

- projekty v rámci Evropy

Požadavky

- relevantní VŠ vzdělání
- obecná znalost M&E nebo stavebního inženýrství
- anglický jazyk na pokročilé úrovni min. A2/B1

přizpůsobivost a schopnost cestovat na kratší časové úseky, pracovat i na mezinárodní úrovni

- procesní přístup, přesnost a cílevědomé myšlení orientované na výsledky
- vynikající komunikační a analytické schopnosti

- řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - spolupráce na významných projektech i pro mezinárodní klienty - možnost profesního posunu, rozvoje - čtvrtletní bonusy - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba, možnost home office - Cafeterie, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojišt
  • Místo pracoviště: Praha