Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY | TÁBORSKO

PLÁNOVAČ VÝROBY | TÁBORSKO

Náplň práce

Pro strojírenskou firmu na Táborsku hledáme posilu do výroby. Máte zkušenosti s plánováním výrobních procesů a v technice se cítíte jako ryba ve vodě?
Dejte nám o sobě vědět zasláním Vašeho životopisu! :)

Náplň práce:
- plánování výrobního množství materiálu
- dohled nad dodržováním technických standardů
- kontrola objednávek
- zákaznické analýzy
- přípravy plánů výroby a zásobování
- optimalizace výroby
- poradenství projektovému týmu a spolupráce na nových projektech

Požadavky

- SŠ vzdělání - ideálně strojírenské
- Základní znalost němčiny nebo angličtiny (alespoň B1)
- Zkušenosti s plánováním ve výrobní firmě
- Organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
- Samostatnost, důslednost, spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dní dovolené Stravenková a benefitní karta Letní a vánoční prémie
  • Místo pracoviště: Tábor