Nabídka práce > OBCHOĎÁK TĚLEM I DUŠÍ | FULL REMOTE

OBCHOĎÁK TĚLEM I DUŠÍ | FULL REMOTE

Náplň práce

Rozšiřujeme tým a hledáme obchodního profíka, který s přehledem zvládne jakoukoliv výzvu! Máte obchod v krvi, umíte lidi zaujmout a uzavření obchodu je pro vás hračka? Pak je tahle pozice přímo pro vás. Přidejte se k nám a ukažte, co ve vás je!

* Aktivní vyhledávání a oslovování nových klientů.
* Péče o stávající zákazníky a budování dlouhodobých vztahů.
* Příprava nabídek a vyjednávání obchodních podmínek.
* Sledování trhu a identifikace nových obchodních příležitostí.

Požadavky

* Technický backround - dlouhodobější praxe nebo vzdělání technického směru
* Praxe na obdobné pozici
* Zkušenost s obráběcími stroji

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 4 týdny dovolené * Home Office * Služební automobil i k soukromým účelům * Telefon a notebook
  • Místo pracoviště: Jihlava