Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | Technika pohonů

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | Technika pohonů

Náplň práce

Máte zkušenosti z technicky zaměřené role v oblasti obchodu? Láká Vás oblast automatizace?

Hledáme obchodního zástupce se zaměřením na TECHNIKU POHONŮ!

- udržování a rozvoj stávajících obchodních vztahů
- prezentace portfolia u zákazníků
- komunikace s dodavateli ohledně podmínek
- kalkulace zakázek
- tvorba nabídek na míru
- reporting

Požadavky

- SŠ vzdělání elektrotechnické, popř. strojní
- Praxe z technicky zaměřené pozice v oblasti obchodu
- Praxe v oboru automatizace velkou výhodou!
- AJ min. B2 - komunikativní
- Řp. sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební automobil k soukr. využití - 5 týdnů dovolené - 3 dny Sick days - kvartální bonusy - roční prémie - stravenkový paušál - jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • Místo pracoviště: Praha