Nabídka práce > MĚROVÝ TECHNIK | JIČÍN | I JUNIOR

MĚROVÝ TECHNIK | JIČÍN | I JUNIOR

Náplň práce

Hledáme nového MĚROVÉHO TECHNIKA! Možnost i pro juniora!

Co pozice obnáší?

- Měření rozměrů výrobků, kontrolních přípravků a forem
- Testování převážně pomocí 3D technologie
- Zpracování naměřených dat do protokolů
- Spolupráce s kolegy podle aktuálních potřeb měření
- Vytváření programů

Požadavky

- Technické myšlení a představivost
- Orientace v technické dokumentaci
- Znalost základní práce na PC - email, MS excel, MS word
- ŘP skupina B. pro případné výjezdy do měrových středisek
- Flexibilitu - práce ve směnném režimu (ranní, odpolední)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. a 14. plat - Bonusy/prémie - Příspěvek na stravování - Benefitní program Cafeterie - Firemní vzdělávání - Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Jičín