Nabídka práce > VEDOUCÍ ODDELENÍ LABORATOŘE | VÝZKUM SILNIČNÍCH STAVEB | PARDUBICE

VEDOUCÍ ODDELENÍ LABORATOŘE | VÝZKUM SILNIČNÍCH STAVEB | PARDUBICE

Náplň práce

Zajímáte se o možnost pracovat v mezinárodní stavební firmě? Máte již zkušenosti v oblasti stavebnictví?

Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní firmu, která nabízí nadstandardní plat a skvělé benefity?

A co budete každý den dělat?

- Organizace práce laboratoře
- Provádění a dokumentování terénních i laboratorních zkoušek v souladu s požadavky specifikací, norem, návodů a postupů systému, zajištění kvality a přímých dohod se zákazníkem
- Obsluha zkušebních a měřících zařízení
- Analýza výsledků provedených zkoušek, poskytování technologického poradenství a spolupráce se zadavatelem

Požadavky

- Preferované vzdělání technického směru
- Minimálně 3 roky praxe v oblasti výzkumu a technologie silničních staveb
- Práce v MS Office
- Komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu
- Řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 65000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Vám můžeme nabídnout? - 27 dní dovolené - narozeninové volno - služebný vůz i k soukromým účelům - multisportka plně hrazena zaměstnavatelem - stravenkový paušál - notebook a mobilní telefon - příspěvek na pojištění - stravenky - smlouvu na dobu
  • Místo pracoviště: Pardubice