Nabídka práce > AUTOMATIZAČNÍ TESTER | 80 000 Kč

AUTOMATIZAČNÍ TESTER | 80 000 Kč

Náplň práce

Máš zkušenosti s automatickým testováním? Píšeš testy v Seleniu nebo Pythonu?

V tom případě jsi náš člověk!

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do týmu testerů. Aplikace, které testujeme jsou interní, takže budeš v kontaktu i s vývojáři a můžeš pomoci s lepším fungováním aplikací.

Jak bude vypadat pracovní náplň?

* vývoj testů na základě analýzy
* analýza problémů a zpracování požadavků na řešení
* koordinace průběhu testování aplikací
* reportování výsledků vývojářům

Požadavky

* zkušenost s psaním automatických testů
* znalost některého z nástrojů: Selenium, Python, C#, JavaScript, SQL
* pokud ovládáš TestComplete tak je to velké plus!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * roční odměny * příspěvek na stravování * možnost občasné práce z domova * občerstvení na pracovišti - čerstvé ovoce a zelenina * možnost nákupu firemních produktů za zvýhodněnou cenu * kurzy angličtiny a další vzdělávací kurzy *
  • Místo pracoviště: Ostrava