Nabídka práce > MANAŽER KVALITY | TÁBORSKO | až 90 000 Kč/měs.

MANAŽER KVALITY | TÁBORSKO | až 90 000 Kč/měs.

Náplň práce

Pro strojírenskou firmu na Táborsku hledáme MANAŽERA/KU KONTROLY KVALITY. Pokud se domluvíte anglicky nebo německy, máte zkušenosti z prostředí kontroly kvality a vedení týmu pro Vás není úplná novinka, rádi se s Vámi potkáme! :)

Pracovní náplň:
- vedení týmu (cca 25 lidí)
- řízení agendy spojené s reklamacemi
- kontrola výrobní kvality
- spolupráce při zadávání nových projektů
- zajišťování interních i externích auditů
- vzorkování nových výrobků
- vedení meetingů za účelem vyřízení závad
- reporty

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- Zkušenosti s vedením lidí
- Komunikativní angličtina nebo němčina (B2)
- Znalost systému ISO 9001, IATF 16949
- Znalost metod kvality (např. 5S, VDA 6.5, 6.3, FMEA, 8D)
- Pracovitost, samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 65000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dní dovolené Stravenky Benefitní karta Letní a vánoční prémie
  • Místo pracoviště: Tábor