Nabídka práce > MANAŽER NÁKUPU

MANAŽER NÁKUPU

Náplň práce

Hledáme zkušeného Manažera nákupu, který bude poskytovat efektivní vedení a rozvalost nákupních a kvalitativních postupů a noremíjet zapojení lídrů v oblasti sourcingu a širší komunity dodavatelského řetězce. Vaším úkolem bude využívat globální výdaje společnosti Parker prostřednictvím efektivního a koordinovaného řízení komodit a sítě preferovaných přepravců. Zajistíte, aby aktivity dodavatelského řetězce pro všechny projekty byly koordinovány a efektivně řízeny, aby byly splněny všechny požadavky SQDC a KPI dodavatelského řetězce napříč divizí.

Náplň práce:
- vedení týmu strategických nákupčích týmu supply chain
- identifikace, vyhodnocení a rozvoj dodavatelů, aby co nejlépe vyhovovali současným a budoucím potřebám obchodních a inženýrských projektů
- spolupráce s inženýry na všech projektech pro plné porozumění technickým, obchodním a časovým požadavkům
- sledování nákladů na materiál a eskalace rizik eroze marže
- koordinace používání preferovaných dopravců pro maximalizaci úspor nákladů
- identifikace rizikových oblastí v dodavatelském řetězci a implementace plánů na jejich zmírnění
- rozvoj vztahů s dodavateli a podpora zlepšování jejich výkon.
- průběžné porovnávání dodavatelů a analýza cenových trendů
- řešení nesrovnalostí ve fakturách a prevence jejich opakování

Požadavky

- komunikativní znalost anglického jazyka
- zkušenosti ve výrobní společnosti na obdobné pozici
- vedení týmu v oblasti dodavatelského řetězce
- znalost nákupních a kvalitativních postupů a norem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 100000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - čtvrtletní bonusy - dovolená navíc - home office - závodní dotované stravování - vzdělávací kurzy - mobilní telefon - příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění
  • Místo pracoviště: Chomutov