Nabídka práce > ELEKTRONIK ŠUMPERK

ELEKTRONIK ŠUMPERK

Náplň práce

Máš vyhlášku 50 §6 a hledáš slušnou práci která by tě bavila?

TAK SE OZVI!

Do výrobní firmy hledáme člověka se znalostmi co máš právě ty.

O co jde:
- prevnce, opravy a údržba elektronických výrobních zařízení v rámci výrobní firmy (lisy, brusky, řezačky apod.)
- modernizace starších mašin
- zajišťování náhradních dílů
- zdokonalování se v oblasti PLC
- práce na 2 směny (ranní a odpolední)

Smlouva přímo do kmene na HPP, nástup dle domluvy.

Přijď se k nám podívat, rádi s tebou probereme možnosti uplanění a vše ti ukážeme.

Požadavky

- SOU či SŠ obor elektro
- vyhláška 50, §6
- znalost PLC (a programování či částečná znalost je vítaná!)
- praxe v oboru požadována
- samostatnost
- ochota 1x za měsíc držet pohotovost přes víkend

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zajímavá mzda - výše nástupní mzdy se odvíjí dle zkušeností. Mzda postupně roste. - 25 dní dovolené - Multisport karta - jazykové vzdělávání - závodní stravování - příspěvek na penzijko - káva v práci zdarma - prémie a bonusy na měsíční bázi navíc k
  • Místo pracoviště: Šumperk