Nabídka práce > Správce tenisových kurtů - Praha - Kunratice

Správce tenisových kurtů - Praha - Kunratice

Náplň práce

• Údržba a správa tenisových kurtů včetně pravidelného zalévání, kypření a urovnávání povrchu
• Zajištění čistoty a pořádku v areálu klubu
• Příprava a údržba vybavení pro hráče a turnaje
• Organizace a dohled nad rezervacemi kurtů
• Správa kantýny ve vlastní režii
• Komunikace s členy klubu a řešení jejich požadavků
• Zajištění bezpečnosti a dodržování pravidel v areálu klubu

Požadavky

• Zkušenosti s údržbou sportovních areálů výhodou
• Zodpovědnost a spolehlivost
• Dobré organizační schopnosti
• Příjemné vystupování a schopnost komunikace s lidmi
• Samostatnost a proaktivní přístup

Nabízíme

• Měsíční odměnu 50 000 Kč
• 100% podíl z provozu kantýny
• Práci v příjemném a sportovním prostředí
• Možnost dlouhodobé spolupráce

Další informace

Místo výkonu práce: Tenis Golf Klub Kunratice, Za Parkem ev.č. 47, Praha 4- Kunratice
Nástup: Dle dohody

Informace o pozici

  • Tenis Golf Klub Kunraticce, spolek
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 50000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: 100% zisk z provozu kantýny
  • Místo pracoviště: Praha 4 - Kunratice