Nabídka práce > BOZP MANAŽER | JINDŘICHOHRADECKO

BOZP MANAŽER | JINDŘICHOHRADECKO

Náplň práce

Hledáme BOZP MANAŽERA do velké strojírenské firmy na Jindřichohradecku.

Náplň práce:
- zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnost práce na jednotlivých pracovištích
- školení zaměstnanců v oblasti BOZP
- zajištění legislativy, aplikování právních norem do výroby
- vyhledávání a identifikace rizik
- evidence výsledků různých měření
- evidence pracovních úrazů, nehod a havárií
- koordinace služeb zajišťujících ochranu areálu firmy

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání
- Zkušenosti v oblasti BOZP
- Osvědčení o odborné způsobilosti fyzické osoby k plnění úkolů v prevenci rizik
- 5 let odborné praxe v automotive nebo strojírenském průmyslu
- MS Office
- Řidičský průkaz sk. B
- Samostatnost, rozhodnost, aktivní přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - 13. plat a roční bonus - flexibilní pracovní doba, home office - zahraniční stáže - zázemí nadnárodní společnosti - sociální výhody - odborné a další jazykové vzdělávání - dovolená navíc, penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec