Nabídka práce > MS SHAREPOINT DEVELOPER | LIBEREC

MS SHAREPOINT DEVELOPER | LIBEREC

Náplň práce

Do naší společnosti, mimo automobilový průmysl, hledáme nového člena týmu na pozici: MS SHAREPOINT DEVELOPER.

Co u nás budeš dělat?

Navrhovat a vyvíjet vlastní řešení SharePoint, MS Teams a Power BI na základě požadavků businessu
Vytvářet a konfigurovat vstupní stránky, šablony/stránky oddělení, informační bulletiny, bannery, weby SharePoint, seznamy, knihovny, obsah, pracovní postupy a webové části
Vytvářet, nasazovat a spravovat weby SharePoint
Integrovat SharePoint s jinými podnikovými aplikacemi (systémy ERP)
Poskytovat technickou podporu uživatelům SharePoin

Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat na oplátku?

Znalosti Power Platform: SharePoint Online, SharePoint 2013, PowerShell využívající moduly SharePoint a PnP, Power Automate, Power BI, Microsoft Teams
Praktické zkušenosti s technickými řešeními Power Apps a Power Platform
Zkušenosti s vývojem aplikací Office 365 a migracem
Osobnostní předpoklady: schopnost kooperace (spolupráce), dobré plánování a organizace práce, samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů, výkonnost, ochota učit se nové věci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 100000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Individuální přístup Flexibilní pracovní doba Rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou Spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru Zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, osobní volno
  • Místo pracoviště: Liberec