Nabídka práce > OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ JUNIOR | LIBEREC

OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ JUNIOR | LIBEREC

Náplň práce

Do naší společnosti mimo automobilový průmysl hledáme nového člena týmu na pozici: Nákupčí.

Co budeš mít na starost?

objednávat výrobní i režijní materiál
zadávat a aktualizovat termíny dodání
kontrolovat a zajišťovat včasné dodání materiálu
komunikovat s ostatními odděleními (sklad, logistika, plánování, výroba, finanční, zákaznické odd.)
spravovat a vyhodnocovat data v IS Helios Orange

Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat?

min. SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
aktivní AJ (B2) podmínkou, NJ výhodou
pokročilá znalost práce na PC (MS Office) podmínkou
znalost IS Helios Inuvio nebo SAP Hana výhodou
znalost nákupních procesů a logistiky výhodou
analytické a logické myšlení
organizační schopnosti, důslednost
komunikační dovednosti
proaktivní přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Ti můžeme nabídnout na oplátku? - stravenky/příspěvek na stravování - 13. plat - dovolená 5 týdnů - možnost občasné práce z domova - občerstvení na pracovišti - příspěvek na sport/kulturu/volný čas - mobilní telefon - individuální rozvržení praco
  • Místo pracoviště: Liberec