Nabídka práce > RECEPČNÍ ASISTENT/KA

RECEPČNÍ ASISTENT/KA

Náplň práce

Rádi byste byli pravá ruka v kreativním prostředí? Jste typ člověka co se všeho chopí a zařídí mrknutím oka? Samostatnost a pečlivost je vaše alfa a omega? Máte příjemné vystupování a úsměv na tváři při kontaktu s lidmi? MS office a Outlook a organizace schůzek Vám nedělá vrásky? Pak jste kandidátk/a našich snů!
Na pozici Recepční asistentkyí budete mít na starost:
- Správa recepce ( vítání návštěv, péče o jejich pohodlí)
- Správa docházky ( hlídání přítomnosti kolegů, příprava podkladů pro mzdy atp)
- Asistence jednateli ( plnění zadaných úkolů, správa kalendáře , telefonní hovory a korespondece)
- Správa e-mailu a telefonu
- Údržba kanceláře a kuchyňky ( nákup potřeb, zajištení pořádku )
- Poštovní administrativa
- Výpomoc produkci ( údržba skladu, pomoc s přípavou akcí)

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Proaktivní přístup
- Schopnost samostatně řešit zadané úkoly.
- Důraz na detail a pečlivost
- Profesionální a příjemné chování vůči klientům a reprezentativní vzhled.
- Uživatelská znalost práce na PC: - Pokročilá úroveň v programech MS Office (Word, Excel, PowerPoint) a schopnost pracovat v prostředí MS Outlook (e-mail a kalendář).
- Řidičský průkaz skupiny B: Aktivní řidič
- Znalost AJ výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Kontakty se zajímavými klienty - Rodinné a kreativní prostředí - Možnost si přivydělst v rámci účasti na eventech - Služební telefon - Zvýhodněné ceny firemních produktů
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem