Nabídka práce > EVENT MANAGER| AUTOMOBIL

EVENT MANAGER| AUTOMOBIL

Náplň práce

Máme tady netradiční nabídku zaměstnání v Ústeckém kraji a čeká právě na Vás!

Máte zkušenosti s event managementem nebo obchodní činností a dokážete se pro práci nadchnout? Zvládáte udržovat dlouhobé vztahy s klienty, organizační schopnosti a efektivní plánování času jsou Vaše gró? Flexibilita a cestování v rámci akcí není žádný problém? Rádi byste pracovali v rodinné atmosféře a v týmu, který svou prací žije? Chceme o Vás vědět!

Co Vás na této pozici čeká?
- Hledání nový klientů prostřednictvím interneru, konkurence, leadů a dalších zdrojů
- Péče o stávající klienty
- Event management:
-Komunikace v rámci představ a požadavků klientů na akce
- Sestavování rozpočtů
- Spolupráce s kolegy z produkce
- Realizace akcí, koordinace s klienty a rozdělování úkolů

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Alespoň nějaké zkušenosti s obchodem nebo organizací akcí, wokshopů atp.
- Samostatnost a proaktivní přístup
- Pečlivost
- Reprezentativní vzhled
- Profesionální a příjemné chování vůči klientům.
- Uživatelská znalost práce na PC: Pokročilá úroveň v programech Outlook, Excel a
PowerPoint.
- Řidičský průkaz skupiny B: Aktivní řidič
- Angličtina a technická znalost výhodu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Kontakty se zajímavými klienty, - Dynamická, kreativní a flexibilní práce - Notebook, telefon - Služební auto i k soukromým účelům - Firemní produkty za zvýhodněné ceny
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem