Nabídka práce > TECHNOLOG VSTŘIKOLISŮ | ČESKÁ LÍPA

TECHNOLOG VSTŘIKOLISŮ | ČESKÁ LÍPA

Náplň práce

Máte zkušenosti z pozice Technologa? Znáte vstřikolisy? Neváhejte se mi ozvat!

Aktuálně obsazuji TECHNOLOG VSTŘIKOLISŮ | ČESKÁ LÍPA

- Zodpovědnost za výrobní technologii vstřikolisů
- Zajištění vyrobitelnosti, validace a kvalifikace výroby
- Spolupráce na vývoji výrobků až do sériové výroby
- Zajištění spuštění výroby, specifikace, implementace, optimalizace sériové výroby
- Účast na projektovém řízení a vytváření plánů industrializace
- Péče o projektovou dokumentaci, příprava dokumentace pro nové projekty

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- zkušenosti se vstřikováním plastů
- min. 1 rok praxe na pozici technologa
- AJ nebo NJ A2 - písemná komunikace
- technické myšlení, organizační dovednosti, flexibilita
- schopnost orientovat se v technické dokumentaci
- znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 65000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. mzda - pružnou pracovní dobu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - Smlouva na dobu neurčitou - možnost dalšího odborného vzdělávání
  • Místo pracoviště: Česká Lípa