Nabídka práce > SAP SPECIALISTA | LIBEREC | MIMO AUTOMOTIVE

SAP SPECIALISTA | LIBEREC | MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

Hledám SAP specialistu, který bude implementovat SAP S/4HANA. Neváhejte se mi ozvat!

- Implementace, konfigurace a podpora modulů SAP v prostředí SAP S4/HANA cloud
- Analýza obchodních požadavků a návrh jejich systémových řešení
- Spolupráce s týmy napříč společností pro zajištění hladké integrace SAP
- Účast na projektech optimalizace a inovace procesů
- Poskytování odborné podpory a školení mezinárodním uživatelům

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Min. 3 roky zkušeností s prací v SAP
- Znalost SAP R/3
- Znalost modelů - SD, MM, PP
- Zkušenost s implementací a konfigurací SAP S/4HANA výhodou
- Znalost AJ nebo NJ B2 - denní komunikace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 60000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - Home office - závodní stravování - flexibilní pracovní doba - benefitní systém
  • Místo pracoviště: Liberec