Nabídka práce > KOORDINÁTOR | ÚDRŽBA | JEDNA SMĚNA | AŽ 45 000 KČ

KOORDINÁTOR | ÚDRŽBA | JEDNA SMĚNA | AŽ 45 000 KČ

Náplň práce

Máš technické smýšlení, jsi organizačně zdatný a jsi schopný se domluvit v angličtině?

Hledáme KOORDINÁTORA NA ÚDRŽBU na Třebíčsku, JEN JEDNA SMĚNA.

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Co bude náplň Tvé práce:
- příprava plánu oprav zařízení + plánování pro kolegy
- objednávky náhradních dílů, jednání s dodavateli (i v AJ)
- kontrola technického stavu
- řešení reklamací, hledání příčin a nápravných opatření
- úzce spolupracuje s kolegy na údržbě a manažerem údržby

PRÁCE PRO STABILNÍ SPOLEČNOST, 1 SMĚNA, ATRAKTIVNÍ MZDA!

Požadavky

- škola TECHNICKÉHO zaměření
- technicky orientovaný
- výborné organizační a komunikační dovednosti
- schopen základní komunikace v anglickém jazyce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 33000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonus 23% své mzdy měsíčně navíc - Vánoční bonus - čtvrtletní prémie - 26 dnů dovolené - příspěvek na penzijko - systém Cafeteria - kurzy a další vzdělávání ... a mnoho dalšího
  • Místo pracoviště: Třebíč